O inwestycji

Położenie inwestycji, przy ulicy Sosnowej, jest jedną z jej największych zalet. Z jednej strony to samo centrum Otwocka, blisko ważnych miejsc użyteczności publicznej, sklepów i punktów usługowych, z drugiej zaś spokojna lokalizacja, odizolowana od zgiełku głównych ulic. Elegancki i harmonijny projekt architektoniczny sprawia, że inwestycja doskonale wpisuje się w otoczenie i zyskuje ponadczasowy charakter.

Inwestycja obejmuje budowę czteropiętrowego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi na parterze oraz garażem. Projekt architektoniczny przewiduje 35 funkcjonalnych mieszkań, o powierzchni od 30 do 112 m2. Każdy lokal wyposażony jest w balkon lub taras.
Parter budynku zagospodarowany został jako 2 lokale usługowe oraz 14 miejsc postojowych w garażu. Dodatkowe 48 miejsc postojowych powstanie w kondygnacji podziemnej oraz na działkach sąsiednich.

Realizacja przedsięwzięcia została powierzona polskiemu oddziałowi firmy Strabag, który jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, obecnego od 180 lat w branży budowlanej. Specjaliści Strabag każdego roku realizują ponad 15 tys. projektów na całym świecie. Firma jest jedynym z globalnych liderów w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii w budownictwie, a jej realizacje spełniają najwyższe europejskie standardy.

Zakończenie prac budowlanych planowane jest do kwietnia 2018 r. Od tego terminu lokale będą przekazywane klientom w celu przeprowadzenia prac wykończeniowych. Zgodnie z przyjętymi założeniami decyzja o Pozwoleniu na Użytkowanie budynku stanie się ostateczna do 12 kwietnia 2018 r. Ostateczny termin, do którego nastąpi przeniesienie prawa własności nieruchomości to koniec maja 2018 r.